Celoobvodové profily ukotví 8 mm silné rovné tvrzené i 6 mm silné ohýbané sklo. Oba typy jsou odolné proti nárazům. Systém Easy Click usnadní manipulaci s posuvnými dveřmi a zjednoduší čištění sprchových kabin. Zapomeňte na nepohodlnou minulost a rozšiřte možnosti příjemné denní relaxace.

Všimněte si prosím elegantního splynutí s prostorem. Za zdí z tvrzeného skla odolného proti nárazům s eloxovanými poloprofily se budete cítit bezpečně. Maximální výška skla je 195 cm - návrháři mysleli na současnou "přerostlou" mladou generaci. Nastavitelné profily si rozumí s jakkoli atypickým prostorem i nerovnostmi zdí. Clearglass technologie zabraňuje usazování vodního kamene na skle.

Super ploché - silné pouze 3 cm. Pár užitečných centimetrů pro osvěžující rychlé ranní sprchování. Kombinace keramiky a akrylátu, velmi stabilní, odolné, příjemně se po nich šlape a ani trochu nestudí.

Jednoduchá geometrie, vysoce funkční akrylát. Mají hladký povrch, ale nekloužou, a jsou hluboké 6 cm. Jejich údržba je tak snadná, že ji zvládnou i vaše děti.